Regulamin zakupów

 

1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.mund-rob.pl prowadzony jest przez IWONĘ JAWORSKĄ prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą PREDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ANNAPOLIS" IWONA JAWORSKA  wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności Świnoujście, GRUNWALDZKA, nr 12, 72-600 i adres do doręczeń: Świnoujście, GRUNWALDZKA, nr 12, 72-600, NIP 8551337219, REGON 320364958, adres poczty elektronicznej: annapolispl@wp.pl, numer telefonu: 501389981.


2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.mund-rob.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie                0-91 321 17 86         w godzinach 10:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

3. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon. Paragon wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie        0 –91 321 17 86         lub 501 389 981 , lub e-mail’em pod adresem annapolispl@wp.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich jakichkolwiek zmian.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

6. Czas realizacji zamówienia upływa od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

7.Termin otrzymania przesyłki = „W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.”).   czas realizacji + czas dostawy Przesyłki dostarcza:

Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy 2 dni (wg. Poczty Polskiej).

8. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: - przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier
- przelewem bankowym na konto sklepu. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

 „Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”.

„Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

 „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami”).


9. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem z wypełnioną częścią "zwrot". Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

10. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

11. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu
SKLEP MUNDUROWY UL.GRUNWALDZKA 12 72-600 ŚWINOUJŚCIE

12. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane ze zwrotem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia do producenta.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

13. Sorty przeznaczone dla f-szy policji wysyłane są tylko i wyłącznie na adresy Komend Policji.

 

14. Informacje podane na stronie www.mund-rob.otwarte24.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

 

15. Kolor poszczególnych towarów zamieszczonych na naszej stronie może odbiegać od tych w rzeczywistości

16. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

 

 

Reklamacje

Jeśli przesyłka z towarem jest uszkodzona, niekompletna, towar został wadliwie wykonany, w takiej sytuacji bardzo prosimy o kontakt. Na wszelkie reklamacje, pytania, sugestie oraz inne sprawy związane z serwisem internetowym mund-rob.otwarte24 odpowiedź można otrzymać dzwoniąc pod numer 501389981, bądź wysyłając e-mail na adres annapolispl@wp.pl
Sposób zwrotu wadliwego towaru zostanie ustalony przez dział obsługi klienta. Nie przyjmujemy przesyłek przesłanych do nas za pobraniem.

Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować z zakupu towaru, bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany. Zwroty prosimy kierować na adres SKLEP MUNDUROWY , ul.GRUNWALDZKA 12, 72-600 ŚWINOUJŚCIE z dopiskiem "zwrot". MUND-ROB dokona zwrotu ceny produktu, koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi. Użytkownik dokonuje zwrotu na swój koszt.


Inne

Wysyłka i zwroty

MUND-ROB prowadzi politykę pt. "JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISU". Oznacza to, że zakupy w naszym sklepie są realizowane w taki sposób aby klient był zawsze zadowolony.

1. Kupując u nas którykolwiek z produktów zawsze macie możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny. Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, oraz pozostałymi elementami przesyłki. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

2. Jeżeli czegoś będzie brakować w Waszym zamówieniu zostaniecie o tym poinformowani w najbliższym dniu roboczym. Zostaniecie poproszeni o podjęcie decyzji czy mamy wysłać tylko to co jest na dzień dzisiejszy czy też będziecie czekać na brakującą pozycję.

Płatność za zakupiony towar


Za pobraniem - Płatności dokonujesz przy odbiorze przesyłki od listonosza lub kuriera. Zamówienie należy potwierdzić wysyłając emaila na adres annapolispl@wp.pl Brak potwierdzenia złożenia zamówienia oznacza jego anulowanie. Zamówienie przewyższające kwotę 700,00 PLN zostanie doręczone na nasz koszt.
Przelew na konto - Płatności dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany bezpośrednio po skompletowaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Każde zamówienie przewyższające kwotę 500,00 PLN zostanie doręczone na nasz koszt.

Termin dostawy


Wszystkie produkty w naszym sklepie są wysyłane do klienta w terminie od Zwroty


Klient ma prawo do reklamacji i ewentualnego zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać do nas na swój koszt, koszty przesyłek nie podlegają zwrotowi. Wraz z towarem należy przesłać dowód zakupu oraz dane konta, na które mamy przekazać pieniądze za zwrócony produkt. Zwroty przyjmujemy wyłącznie w przypadku, gdy towar jest odesłany w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu oraz nie nosi żadnych śladów użycia. Produkty noszące ślady użytkowania nie podlegają zwrotowi i będą odesłane do klienta na jego koszt. MUND-ROB nie odbiera przesyłek za pobraniem. Kwoty wydane w MUND-ROB na towar zwracamy tylko i wyłącznie przelewem bankowym, na wcześniej podany nr konta bankowego klienta w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwrotu.